Стало відоме основне завдання російських командирів в “арміях” терористичних “ДНР” і “ЛНР”

російські генерали -лампасиПрактично всі керівні посади в так званих “арміях” терористичних “ДНР” та “ЛНР” займають кадрові російські військові.

Війну на українському Донбасі вони сприймають виключно як можливість отримати чергове військове звання. Це особливо стосується тих кадрових командирів російської армії, які в “аріміях” терористів командують уже у високих ззваннях.

Так полковник армії РФ, який командує так званою 4 бригадою 2 Армійського корпусу, тобто “армії ДНР”, прямо заявив бойовикам, що їх доля його не цікавить, цікавить лише звання генерала.

Такому цинізму російських командирів обурились навіть бойовики. Про що і написали в соцмережі.

“У зв’язку з вищевикладеними фактами, частина хороших офіцерів написали рапорти і пішла зі словами: “Я мав “на увазі” цих клоунів”, а інша частина просто ігнорує і по можливості не підкоряється носію “синдрому Наполеона” Тополі. На скільки мені відомо, в інших бригадах ЛНР і ДНР є кадри ще більш унікальні. У мене питання до кураторів, радників та інших наближеним до Господа Бога осіб: “Ви цього не бачите!? Вам вигідний безлад і розкладання армії!? Вам не потрібна наша боєздатність!? Ви ставите експеримент з вивчення людського терпіння!? А може Ви просто усвідомлено саботуєте все з особистих і корисливих мотивів!?”. Скажіть хоча б, як довго це б***у буде тривати?” – обуриюється один із бойовиків”ЛНР” дями російських військових.

Читайте також: Радники із РФ – окупанти: бойовик зробив сенсаційний аналіз стану справ у терористичних «ДНР-ЛНР»

ф1