“Москва протискує”, – Безсмертний про нові загрози для України від “формули Штайнмаєра” (Відео)

Роман Безсмертний. Фото – ФБ

Пропонована канцлером Німеччини під час зустрічі з Президентом України імплементація “формули Штайнмаєра” для врегулювання ситуації на Донбасі є неприйнятним для України варіантом.

Про це експосол України в Білорусі і представник України в політичній підгрупі ТКГ у 2018-2019 роках Роман Безсмертний заявив в інтерв’ю на Еспресо.TV.

Безсмертний вважає, що влада України мала б заявити про таку неприйнятність публічно.

"Мене шокує те, що українська сторона, зачувши ось ці позиції у Берліні, не реагує на ці речі і не говорить про неприйнятність, незаконність, неконституційність дій, які Москва протискує через свої механізми і в Парижі, і в Берліні", - сказав Безсмертний.

Він наголосив, що Москва наполягає на власному прочитанні як "формули Штайнмаєра", так і кластерного підходу у виконанні Мінських угод. Тому імплементації "формули Штайнмаєра" в українське законодавство, як цього домагається Кремль, українське суспільство ніколи не сприйме. Загострення ж внутрішньої ситуації в Україні вигідне тільки Росії.

"Озвучені (канцлером Німеччини - ред.) речі є дуже небезпечні, оскільки, якщо на ці рейки стане Вашингтон, ви уявляєте, в що переросте ситуація на фронті і ситуація протистояння між українським суспільством і українською владою?" - сказав Безсмертний.

Щоб внутрішня ситуація в Україні не загострювалась на користь Кремля, влада України має рішуче заявити свою позицію, зазначив Безсмертний.

Більше - у повній версії інтерв'ю телеканалу Еспресо.TV.