Росія переправила на окупований Донбас нове озброєння для бойовиків

Російські танки на окупованому Донбасі. Архівне фото
Архівне фото

Росія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, Росія через окуповані ділянки кордону і далі постачає бойовикам на окупований Донбас паливно-мастильні матеріали, боєприпаси, озброєння та військову техніку.

“З початку березня цього року на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях з РФ доставлено понад 30 вагонів з боєприпасами, близько 8 тисяч тонн пального для техніки, більше 10 одиниць танків і бойових машин піхоти”, – повідомляє українська військова розвідка про масштаби допомоги Росії своїм бойовикам.

За даними ГУР Міноборони України, крім централізованого постачання від російського командування, останнім часом на окупованому Донбасі активізувались і російські так звані “волонтери”, які надсилають військову допомогу з Росії бойовикам та званих армій самопроголошених “ДНР” і ЛНР”.

“Під виглядом гуманітарної допомоги російські так звані “волонтерські організації” активізували постачання підрозділам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК матеріально-технічних засобів військового призначення, у тому числі засобів зв’язку і комплектуючих до них, оптичних прицілів для стрілецької зброї та озброєння бойових машин. При цьому кожний такий “гуманітарний вантаж” включає великі партії антиукраїнської пропагандистської літератури”, – повідомляє ГУР Міноборони України.