Російський посадовець влаштував на окупованому Донбасі 2 ДТП поспіль і тікав з місця аварії (Відео, Фото)

П'яний російський найманець на місці скоєного ним ДТП. Фото - скріншот з відео
П’яний російський найманець на місці скоєного ним ДТП. Фото – скріншот з відео

Російські окупанти і бойовики на окупованому Донбасі регулярно скоюють аварії, провину за які покладають на невинних цивільних, однак цього разу російський найманець був таким п’яним за кермом, що втекти з місця ДТП йому не вдалося.

Про дві ДТП поспіль, влаштовані в окупованому Донецьку ввечері 10 листопада п’яним російським посадовцем так званої “Генпрокуратури ДНР”, повідомляють у мережі очевидці, публікуючи фото і відео з місця аварії. Лише дивом ніхто з людей у цих ДТП не постраждав.

Як ідеться в повідомленні, другу аварію "посадовець" влаштував, тікаючи з місця першої ДТП на проспекті Панфілова, де розбив "Жигуля". Вже на перехресті Університетської і Титова близько 9 вечора бойовик на своєму авто проїхав на червоне світло і врізався в Фольксваген "Пасат". Авто російського найманця з номером "007" зазнало таких ушкоджень, що продовжувати тікати і з місця другої аварії він уже не міг.

ф1

На місці другої ДТП з'ясувалися й паспортні дані п'яного бойовика - Андрій Дуплік. Виявилося, що сайту "Миротворець" він відомий як громадянин Росії і співробітник "управління спеціальних операцій генпрокуратури ДНР" з позивним "Дуба".

На місці ДТП п'яний російський найманець заявляв, що покарання за вчинені ДТП не боїться, бо бойовики "ДНР" його особливо не покарають.

ф2

Зазначимо, що ДТП, скоєні російськими окупантами і бойовиками терористичних "ДНР" і "ЛНР" на окупованому Донбасі - не рідкість.

ф4

Дуже часто в цих ДТП гинуть невинні цивільні, а винуватці аварій залишаються безкарними, бо в так званих «ДНР» і «ЛНР» панує беззаконня і право того, в кого зброя.

Обережно - на відео з місця ДТП ненормативна лексика.