Російські окупанти вдарили з “Градів” на Донбасі – ЗМІ (Відео)

Архівне фото AFP

Російські окупанти на Донбасі грубо порушують Мінські домовленості про відведення важкого озброєння і режим всеосяжної тиші на Донбасі.

Як повідмоляє кореспондент Фактів ICTV з зони проведення ООС Владислав Круглов, українські військові на передовій Донбасу повідомляють, що останніми днями російські окупанти активізували обстріли.

“Українська сторона в останні дні звітує ОБСЄ про постійні порушення зі сторони російських найманців. Напередодні було зафіксовано обстріли з систем залпового вогню “Град” поблизу Краснолуцького”, – сказав в ефірі 25 січня кореспондент Фактів ICTV.

Як повідомляв штаб ООС, Українська сторона СЦКК інформувала, що неподалік Краснолуцького на Луганському фронті безпілотник ОБСЄ 19 січня “зафіксував 21 одиницю 122 мм реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”.

Читайте також: Окупанти поновили обстріли з забороненої зброї – серед українських захисників Донбасу є втрати (Відео)

Зазначимо, що в зведеннях штабу ООС про ситуацію на Донбасі за дві попередні доби про ворожий обстріл з систем реактивного залпового вогню не повідомлялось. Водночас вранці 26 січня штаб ООС повідомив про поновлення російськими окупантами обстрілів на Луганському фронті впродовж минулої доби.

Більше подробиць – у сюжеті Фактів ICTV