Російські окупанти Донбасу пішли на несподіваний крок щодо комендантської години (Документ)

добро пожаловать в адВперше з часу окупації Донбасу і запровадження комендантської години російські окупанти призупинили її дію на такий тривалий час  – на понад тиждень на початку 2020 року.

На такий несподіваний крок окупаційну владу “ДНР” і “ЛНР” підштовхнули в тому числі протести мешканців окупованого Донбасу проти комендантської години в принципі. Щоб зменшити рівень незадоволення окупаційною владою, бойовики пішли на скасування обмежень на весь період новорічно-різдвяних свят – від вечора 31 грудня 2019 року до ранку 8 січня 2020 року.

Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, відповідні «укази» про скасування комендантської години на початку 2020 року на території самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» підписали так звані «глави» самопроголошених псевдореспублік,

Так, "указ", підписаний Денисом Пушиліним, скасовує комендантську годину в самопроголошеній «ДНР» з 23 години 31 грудня 2019 року до 5-ї ранку 8 січня 2020 року.

У самопроголошеній же «ЛНР» такий "розгул демократії" триватиме на годину менше — "указ", підписаний Леонідом Пасічником, призупиняє комендантську годину в «ЛНР» також із 23-ї години 31 грудня, але до 4-ї ранку 8 січня 2020 року.

Читайте також: На окупованому Донбасі закликають до акції протесту проти бойовиків: «Всіх не пересаджають»

В усі інші ночі мешканці окупованого Донбасу як у самопроголошеній «ДНР», так і в самопроголошеній «ЛНР» не мають права вночі виходити на вулицю, бо будуть затримані бойовиками за порушення комендантської години і кинуті "на підвал".

Читайте також: У мережі оприлюднили факт, характерний лише для окупованого Донбасу (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», проти запровадженої понад 5 років тому на окупованому Донбасі комендантської години мешканці окупованого Донбасу тепер виступають активно, збираючи акції протесту.

Читайте також: У бойовиків запланований «розгул демократії»: мешканцям окупованого Донбасу краще поберегтись (Документ)

Окупаційна ж влада терористичних «ДНР» і «ЛНР» скасовувати комендантську годину як джерело збагачення бойовиків і не збирається, щоб не втратити хабарі за звільнення мирних мешканців Донбасу, затриманих під час дії комендантської години.

При цьому заборона виходити на вулицю вночі мирним мешканцям ніяк не покращила криміногенну ситуацію на окупованому Донбасі — там нічні злочини залишаються масовими.

Читайте також: Ажіотаж на КПВВ Донбасу: мешканці окупованих територій «штурмують» українські банкомати (Фото)

Скасовує комендантську годину окупаційна влада Донбасу кілька разів на рік — на Різдво і Пасху, Новий рік і так званий «день республіки». На тому «доброта» російських окупантів і «розгул демократії» на окупованому РФ українському Донбасі закінчуються.

Читайте також: Бойовики закривають свій блокпост на лінії розмежування на Донбасі

ф1ф2