Росія назвала підрозділи своєї армії, які направила в Казахстан

Військовий літак РФ, який доправляв “миротворчий контингент” у Казахстан. Фото – Міноборони Росії

Участь у “миротворчій місії” в охопленому масовими протестами Казахстані беруть три підрозділи  повітряно-десантних військ армії РФ: 45-ї, 31-ї та 98-ї бригад ВДВ.

Про це повідомляє Міністерство оборони Росії. Як ідеться в повідомленні, для передислокації “миротворчого контингенту” було створене спеціальне угруповання з понад 70-ти військових транспортних літаків. Ці літаки цілодобово переправляли російських військових до Казахстану в рамках Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ).

"Створене Міноборони Росії повітряне угруповання з понад 70 літаків Іл-76 та 5 Ан-124 цілодобово перекидає підрозділи російського контингенту миротворчих сил ОДКБ до Казахстану", - сказано в повідомленні Міноборони РФ.

Як повідомляють у Міноборони РФ, російські літаки військово-транспортної авіації також задіяні для оперативного перекидання військових контингентів Білорусі, Таджикистану, Киргизії та Вірменії.

"До складу російських миротворчих сил входять підрозділи 45-ї окремої бригади спецпризначення ВДВ, 98-ї повітряно-десантної дивізії ВДВ та 31-ї окремої бригади ВДВ. Усі військовослужбовці російського контингенту пройшли спеціальну підготовку та мають реальний бойовий досвід", - ідеться в повідомленні Міноборони Росії.

Читайте також: Військами ОДКБ у зачистці Казахстану командує генерал РФ, який керував окупацією українського Криму (Відео) 

Нагадаємо, раніше InformNapalm, повідомляв, що в так званій “миротворчій” місії зачистки Казахстану від учасників протесту, беруть участь підрозділи армії РФ, які раніше воювали проти України на окупованому Донбасі.

"98-а дивізія ВДВ (в/ч 65451). Зі складу дивізії в Україні були помічені військовослужбовці 217-го парашутно-десантного полку (в/ч 62295) і 331-го парашутно-десантного полку (в/ч 71211). 45 ОБрСпН (в/ч 28337). Цікаво, що в 2014 році 45-й окремий полк ВДВ був розгорнутий в бригаду з метою загального збільшення чисельності повітряно-десантних військ РФ", – повідомляє InformNapalm.

Керує військами ОДКБ у Казахстані російський генерал, під командуванням якого в 2014 році Росія анексувала український Крим.