Ошукані вкладники з Рівного провели акцію під стінами ОДА і вимагали вплинути на забудовників, які залишили їх без житла

фото: suspilne.media
фото: suspilne.media

У Рівному люди прийшли під стіни ОДА вимагати розгляду наболілого для них питання.

Вкладники шести житлових комплексів заявляють, що їх ошукали забудовники.

Тому, якщо їх питання не вирішать, вони мають намір провести попереджувальну акцію, а саме – перекрити міжнародну трасу “Київ-Чоп”, інформує suspilne.mediа.

Люди придбали житло в ЖК “ЕRSTE Haus”, “Шоколад”, “Рівненська брама”, “Ріверсайд”, “Флагман”, “Мала Швейцарія”, але так його і не отримали.

Як повідомив представник ініціативної групи вкладників Тимур Синельников, йдеться про майже 450 родин і деякі з них близько двох років чекають на завершення будівництва. Керівництва адміністрації на місці не було, адже у цей час у Рівному розпочався Західноукраїнський дорожній форум. Люди вирушили до місця його проведення, заявивши, що якщо з ними ніхто не зустрінеться – вони перекриють трасу.

Зрештою, до вкладників вийшли заступники голови ОДА Сергій Подолін та Ігор Тимошенко.

Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін:

– Домовилися про зустріч у понеділок в 11 годин у 601-у кабінеті, за участю керівництва ОДА. Хочемо запросити керівництво міста, голів профільних депутатських комісій, які надавали землю, дозволи на будівництво, керівництво правоохоронних органів і хочемо побачити тих людей, які ошукали наших рівнян. Бачення одне – хтось має нести відповідальність.

Вкладник ЖК “Шоколад” Микола Станіславчук:

– Наміри були перекривати дорогу, але, поспілкувавшись, ми вирішили сьогодні цю попереджувальну акцію не проводити. Але якщо надалі це питання не буде вирішено, то люди налаштовані радикально, і якщо у понеділок не буде ніяких результатів – будемо перекривати дорогу “Київ-Чоп”. Іншого виходу більше немає.

Нагадаємо, у листопаді люди, які придбали квартири у житлових комплексах “Шоколад”, “Флагман” та “ЕRSTE Haus”, пікетували офіс компанії-забудовника “DBN” та мітингували під стінами міськвиконкому.