Порошенко відповів на звинувачення ДБР проти нього: “Феєрична дурість” (Відео)

Порошенко на фоні прапора в профіль див справа наліво КПНародний депутат України Петро Порошенко терміново перервав робочий візит до Туреччини і повернувся в Україну через звинувачення ДБР проти нього у можливому зловживанні владою на посаді Президента України.

Відразу після повернення в аеропорту Києва Порошенко зробив заяву, що опублікована на його сторінці у Фейсбук.

У ній Петро Порошенко підкреслює, що підозра ДБР проти нього – це “феєрична дурість”.

“Звинувачувати п’ятого президента України в захопленні державної влади – це смішно… Може, вони мають на увазі часи Януковича, і пан Труба з паном Портновим вирішили захищати Януковича”, – сказав Петро Порошенко.

“Ця справа не має юридичної ваги. Це зрозуміло навіть юристу-першокурснику. З неї навіть кури сміються”, – заявив Порошенко.

Читайте також: ДБР просить ВР дозволити притягти Порошенка до кримінальної відповідальності — підозра за двома статтями ККУ

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 18 листопада ДБР заявило, що слідчі Держбюро розслідувань направили подання у ВР на дозвіл притягнути народного депутата Петра Порошенка до кримінальної відповідальності. Відповідний проект підозри екс-главі держави слідчі ДБР уже направили на розгляд в ГПУ.

Йдеться про досудове розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу Порошенка на конкурс із відобору кандидатів на призначення членів Вищої ради правосуддя навесні цього року.