Посадовцям Міноборони ДБР оголосило підозру за неякісні бронежилети для ЗСУ (Відео)

Бронежилет Корсар "МЗс 1-4"
Бронежилет Корсар “МЗс 1-4”

ДБР і ГПУ вважають, що п’ять високопосадовців Міноборони України при закупівлі неякісних бронежилетів діяли за попередньою змовою.

Як повідомляє Генпрокуратура України, усім п’ятьом оголошено підозру за закупівлю неякісних бронежилетів на 100 млн грн.

“На думку слідства, посадовець Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, ймовірно діючи умисно та за попередньою змовою з ще чотирма посадовцями вказаного управління, з квітня 2019 року по червень 2019 року всупереч інтересам служби не виконали дії, які вони повинні були виконати, що призвело до закупівлі неякісних бронежилетів «Корсар МЗс-1-4» в кількості 11 тисяч на загальну суму близько 100 млн грн”, – йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

Очільник ДБР на брифінгу 5 листопада заявив, що в ході слідства був проведений експеримент: у лабораторії  МВС стріляли по закуплених для ЗСУ бронежилетах і виявилось, що більшість із них неякісні.

Читайте також: Скандальні обшуки в Міноборони України через бронежилети отримали продовження: ДБР опублікувало запис (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у Міноборони і ЗСУ закупівлю неякісних бронежилетів заперечують і заявляють, що експертизу правоохоронці проводили неправильно – бронежилети могли випробовували, коли у них були не всі захисні пластини, або й без них взагалі.

Більше – у відео 5 каналу з брифінгу керівника ДБР.