“Ось з чим погодилась Україна в Мінську”, – Президент оголосив наміри після підписання “формули Штайнмаєра” (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

“Жодної капітуляції”, – так охарактеризував дії України з підписання в Мінську 1 жовтня “формули Штайнмаєра” і подальші кроки країни під час переговорів у “нормандському форматі” Президент України.

Про це Володимир Зеленський заявив у своєму зверненні, опублікованому на сайті Глави держави.

Президент пояснив, що під “формулою Штайнмаєра” Україна підписалась тому, що це відкриває шлях до переговорів глав країн-членів “нормандської четвірки” задля втановлення миру на Донбасі.

Зеленський наголосив, що ніяких спільних документів з представниками самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" Україна в Мінську не підписувала, а сама формула не означає ані визнання Україною окупованого Криму, ані відмови від Донбасу, а лише визначає порядок проведення виборів на поки окупованому Донбасі, які не можуть бути там проведені, доки Донбас окупований.

"Ось з чим погодилась Україна в Мінську", - заявив Президент України.

На зустрічі ж глав країн-членів "нормандської четвірки" Україна обговорюватиме безпековий компонент, щоб наблизити можливість проведення виборів на поки окупованому Донбасі за законом України за участі українських політиків і ЗМІ та внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути Донбас, пояснив свої наміри Володимир Зеленський.

"Жодної здачі національних інтересів України ", - констатував Президент України, наголосивши, що передумовою виборів буде повне припинення вогню на Донбасі і виведення з нього " іноземних військових формувань".

"Все буде Україна", - пообіцяв Володимир Зеленський.