“Надворі страшно”, – наслідки стихії на окупованому Донбасі бойовики “ДНР” не можуть ліквідувати третю добу (Фото, Відео)

ф6  Внаслідок грози зі шквальними поривами вітру, що вирувала ввечері 9 серпня на окупованій “ДНР” частині Донбасу, досі без електропостачання залишаються цілі райони окупованих міст – наслідки негоди бойовики не можуть ліквідувати третю добу.

Як повідомляє так зване “МЧС ДНР“, станом на сьогоднішній ранок знеструмленими залишаються приватний сектор селища Ясне в Докучаєвську, а також частина будинків у різних мікрорайонах окупованого Моспіно.

Загалом же відразу після грози знеструмлені були 43 трансформаторні підстанції в багатьох окупованих “ДНР” містах, у тому числі в  Харцизьку, Шахтарську, Донецьку, населенені пункти в окупованому “ДНР” Старобешівському районі.

Шквальний вітер повалив багато дерев.

ф1ф2

Мешканці окупованих “ДНР” територій у мережі скаржаться на бездіяльність окупаційної влади “ДНР” з ліквідації наслідків стихії: повалені негодою дерева бойовики прибрали, та проламані цими деревами дахи житлових будинків російські окупанти ремонтувати не поспішають.

ф3

У вечір розгулу стихії 9 серпня мешканці окупованого “ДНР” Донбасу масово викладали в мережу  фото і відео грози.

ф4ф5

“Надворі страшно”, – коментували видовищні кадри грози із сильним вітром мешканці окупованого “ДНР” Донецька.