Орендуватимуть землю за понад 11 тис. грн за гектар: На Тернопіллі провели земельні аукціони

земляУ серпні 2019 року під час земельного аукціону найдорожче продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Зарудянської сільської ради Збаразького району Тернопільської області площею 1,1580 га.

Стартова ціна піднялася до 302,71% від нормативної грошової оцінки й становить 12,85 тис. гривень (стартова ціна лота становила 0,34 тис. грн), з розрахунку 11,09 тис. грн за 1 гектар.

У серпні 2019 року головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 15 електронних земельних аукціонів. Ділянки розташовані у Бережанському, Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Зборівському, Козівському та Кременецькому районах.

— На електронних земельних торгах продали право оренди на 46 наділів сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа земель — більш як 380 гектарів, — зазначив начальник головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Іван Кузь.

Розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 311,49 тис. гривень до 1,35 млн гривень. Кошти, які надійшли завдяки проведеним електронним земельним торгам у серпні, орендарі будуть сплачувати впродовж семи років до бюджетів місцевих рад Тернопільської області. Ділянки передали для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.