Опубліковані кадри, як на окупованому Донбасі палала вантажівка, біля якої порядкували бойовики (Відео)

Знищена вантажівка КП "Вода Донбасу"
Знищена вантажівка КП “Вода Донбасу”

Службова вантажівка КП “Вода Донбасу” біля окупвоаної Горлівки вибухнула і згоріла 10 січня. За “дивним збогом” обставин біля машини, яка щойно зайнялась, опинились бойовики “ДНР”.

Саме “воєнкор” бойовиків опублікував відео, яке, за задумом російських пропагандистів, начебто мало довести, що машину комунальників підірвали українські військові. Натомість відео доводить протилежне: пропаганда російських окупантів Донбасу відверто бреше.

Біля машини, яка згоріла за лічені хвилини, “дивним чином” опинились бойовики “ДНР”, позиції яких неподалік і російські пропоганадисти зняли на відео, як вона палає.

Крім того, бойовики стверджують, що не чули жодного пострілу чи свіисту польоту боєприпаса, який знищив машину комунальників.

Читайте також: Є поранені: на окупованому Донбасі біля лінії фронту вибухнула і дощенту згоріла машина комунальників (Фото, Відео)

Відтак недолугі спроби бойовиків звинуватити українських військових у знищенні машини, безпідставні: позиції українських військ занадто далеко, щоб боєприпас, випущений БМП, як заявляють бойовики, міг долетіти до машини комунальників. Бойовики “ДНР” сані називають відстань – понад 2 км.

Обережно! У відео – пропаганда російських окупантів.