Опубліковане відео розгрому ПВК “Вагнера” в Сирії: генерал США пояснив хід бою (Відео)

Вагнер груз 200 Сирия картинкаАмериканский генерал Джонатан Браго підтвердив, що під час удару у відповідь сил Західної коаліції  у Сирії 7 лютого цього року по силах Асада, в складі яких були російські найманці “ПВК “Вагнера”, втрати вагнерівців і сил Асада склали убитими не менше 200 осіб.

Сюжет про розгром американськими авіацією і артилерією російської ПВК “Вагнер” під сирійським Дейр-ез-Зором 7 лютого зняла американська телекомпанія MSNBC.

У сюжеті – схема бою під Хішамом та докладний його перебіг з уст представника сил Західної коаліції.

Читайте також: Розгром групи «Вагнера»: за що насправді воює в Сирії приватна армія Путіна (Відео)

Розгромний для ПВК “Вагнера” бій 7 лютого був першим прямим бойовим зіткненням військ США та  російських найманців. Офіційна Росія заперечувала і замовчувала це бойове зіткнення з двох причин: по-перше, заборонене російськими законами військове найманство РФ заперечує завжди, стверджуючи що “іхтамнєт”, а, по-друге, приватна армія Путіна зазнала нищівного удару від західних віqськових, що є ударом по іміджу Кремля і Путіна.

Читайте також: «Путін просто пожертвував своїми людьми»: військовий експерт проаналізував розгром «іхтамнєтів» у Сирії

У сюжеті генерал США показав місце бою, зазначивши, що в наступ з бронетехнікою та артилерією тоді пішли близько півтисячі асадовців, половина з яких були російськими найманцями. 200-300 їх загинули, заявив Джонатан Браго.

Читайте також: Стали відомі розміри зарплат російських найманців — на утримання ПВК «Вагнера» витрачають мільярди

На сюжет про знищення американцями сотень російських найманців в Сирії на своїй сторінці у Фейсбук звернув увагу експерт з Близького Сходу, російський блогер Ель Мюрид, який після 7 лютого відслідковував втрати російських найманців у тому бою і публікував дані.

Читайте також: СБУ показала російських найманців ПВК «Вагнера», яких флот РФ доправив у Сирію (Фото, Відео)

ф1