Опубліковане офіційне відео на пісню представника України на Євробаченні-2018 (Відео)

Melovin. Фото — Фейсбук
Melovin. Фото — Фейсбук

Україну на Євробаченні в Португалії цього року представлятиме співак Melovin – саме він став переможцем загальноукраїнського відбору.

На офіційній сторінці співака в YouTube опубліковане відео на пісню Under The Ladder, яку представник України співатиме на міжнародному пісенному конкурсі.

Відео знято в класичних біло-червоно-чорних тонах. У ньому – вогонь, який став режисерським ходом ще при виконанні пісні на етапі українського відбору. Та якщо раніше “горів” рояль, то у кліпі це – піаніно. “Горять” у кліпі і руки Melovin, і навіть він сам. Режисер кліпу –  Тарас Голубков.

– Ця відеоробота – розповідь про боротьбу з самим собою, зі спокусами і труднощами, які заважають йти до успіху, – розповідає режисер кліпу Тарас Голубков. – У кліпі у нас і вітер, який намагається збити героя з ніг, і спокусниця, роль якої виконує чарівна Юлія Гершун, і, звичайно ж, всепоглинаючий вогонь. В якому MELOVIN згорає, і відроджується з попелу вже зовсім іншою людиною.

Читайте також: Як Україна обрала свого представника на Євробачення-2018: погляд з-за куліс (Відео)

“Євробачення-2018” відбудеться в столиці Португалії – Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановані на 8 і 10 травня, фінал – на 12 травня. Країна вперше прийматиме шоу завдяки минулорічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який переміг на минулорічному Євробаченні в Києві.

Цього року представник від України Melovin виступить під номером 18 – останнім у другому півфіналі 10 травня.