Оприлюднили докази того, що Росія постачає зброю терористам

1458567835-1270

Також вилучено понад 100 тис. ідентифікованих одиниць бойових припасів 20-ти різних найменувань, які за маркуванням виготовлені на території РФ.

Заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос поінформував про захоплену зброю та військову техніку Росії на Донбасі, які перебувають на площадках речових доказів у справі про збройну агресію РФ проти України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

Читайте також: На Донбасі воюють російські найманці, військові і зеки, — ООН

«Слідчими військової прокуратури зібрано, оглянуто та процесуально оформлено як речові докази військову техніку, зброю та боєприпаси, які ніколи не перебували на озброєнні Збройних сил України або інших правоохоронних органів», – заявив він.

«У тому числі захоплені й ті, що піддаються ідентифікації – 14 одиниць бойової техніки, бронетранспортери, танки, «Гради», бойові машини десанту та інші, які оглянуті і перебувають на площадках речових доказів», – додав Матіос.

«123 одиниці стрілецької російської зброї, 27 одиниць гранатометів різної модифікації, які ніколи не вироблялися оборонно-промисловим комплексом України ні в період радянського часу, ні потім, і перебувають на озброєнні збройних сил Російської Федерації – це протитанкові ракетні комплекси «Фагот», піхотні вогнемети «Джміль», чотири одиниці ПЗРК «Ігла», аналогічним був знищений військовий літак Іл-26 при подіях в Луганському аеропорту», – зазначив він.

Читайте також: Генсек НАТО повідомив неприємну новину для Росії

Також вилучено понад 100 тис. ідентифікованих одиниць бойових припасів 20-ти різних найменувань, які за маркуванням виготовлені на території РФ.

Крім того, за словами головного військового прокурора, захоплений, оглянутий і визнаний речовим доказом один безпілотний літальний апарат «Форпост», який за усіма маркуваннями та особливостями визнано російським.