Оприлюднені результати експертизи боєприпаса, знайденого в підозрюваного у вбивстві Шеремета (Документ)

Андрій Антоненко в кепці“До категорії боєприпасів та вибухових пристроїв не відноситься”, – такий висновок зробили експерти за підсумками експертизи половини міни, знайденої при обшуку неподалік житла Андрія Антоненка, якого поліція підозрює в убивстві Павла Шеремета.

Про результати експертизи 23 грудня повідомило МВС України, заявивши, що у вилученій в Антоненка частині боєприпаса знайшли речовину таку саму, як і в бомбі, за допомогою якої підірвали машину Павла Шеремета. При цьому, заявляють експерти, на корпусі знайденого в Антоненка боєприпаса є біологічні сліди, експертиза яких триває.

Читайте також: Слідство заявило про розкриття вбивства Павла Шеремета і назвало підозрюваних: повна версія брифінгу (Відео)

Експерти визначили, що знайдений при обшуку в Андрія Антоненка предмет – це частина бойової протипіхотної міни МОН-50.

Читайте також: У справі підозрюваних в убивстві Шеремета з’являються нові подробиці: адвокати заявляють про алібі (Відео)

Пізніше 23 грудня українські ЗМІ опублікували результати експертизи.

Читайте також: Підозрюваний у справі вбивства Шеремета подав до суду на Президента України, главу МВС і Генпрокурора (Документ)

Як ідетсья у висновках експертів, оскільки міна була знайдена розібраною, то в такому вигляді вважати її вибухонебезпечним боєприпасом не можна.

ф1ф2

Практично повну версію результатів експертизи опублікував 24 канал.

а1а2а3а4а5а6а7а8а9а10