Назване офіційне джерело фінансування опитування, яке 25 жовтня хоче провести Зеленський

Всеукраїнське опитування, проведення якого під час місцевих виборів 25 жовтня ініціював Президент України, буде профінансовано “Слугою народу”.

Про це офіційно заявила партія на своїй сторінці у Фейсбук.

“Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня… Усі витрати, пов’язані з опитуванням, буде відображено в звіті партії, який подається в НАЗК. Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія «Слуга Народу» відмовилася від державного фінансування та передала ці кошти на боротьбу з COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зеленський назвав усі пункти опитування 25 жовтня і закликав надсилати нові запитання (Відео)

У “Слузі народу” вважають можливість такого фінансування законним, оскільки проводити опитування у день виборів, в яких беруть участь кандидати від “Слуги народу” будуть не партійці, а соціологічна служба, з якою партія “Слуга народу” укладе відповідну угоду.

“Чи це законно? Так. “Слуга Народу” не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий в світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил”, – заявили в “Слузі народу”.

Читайте також: “Це технологія”, – КВУ, “Опора”, політики і експерти висловились про опитування від Зеленського 25 жовтня (Відео)

Нагадаємо, Володимир Зеленський ініціював опитування, в результаті якого, як заявив, хоче отрмиати відповіді на “5 важливих питань”.

Читайте також: Довіра до опитування Зеленського: думки українців розділилися

5 запитань від Президента України – хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія «Слуга…

Gepostet von Слуга Народу am Mittwoch, 21. Oktober 2020