Пропозиція Зеленського про переговори з Путіним у новому форматі застала Кремль зненацька

ф1На пропозицію Президента України про переговори з президентом Росії за участі лідерів країн-підписантів Будапештського меморандуму і “Нормадської четвірки” Кремль наразі відповісти не готовий.

Про це заявив речник Президента Росії, коментуючи журналістам сьогоднішню заяву Володимира Зеленського.

“Поки я не готовий хоч якось відповісти. Це ж абсолютно новий формат”, – цитує відповідь речника Кремля Дмитра Пєскова “Інтерфакс-Україна“.

За словами Пєскова, “по-перше, потрібно зрозуміти, чи є перспективи у такої зустрічі, по-друге, потрібно зрозуміти, що це за новий формат пропонується”.

“Справа в тому, що США не є учасниками Нормандського процесу, і як бути з Мінськом домовленостями, під якими стоять підписи учасників Нормандського процесу, але не стоять підписи ніяких представників США”, – додав речник Путіна.

Читайте також: «Давайте поговорим», — Зеленський екстрено звернувся до українців і Путіна (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше сьогодні Президент України Володимир Зеленський зробив заяву через анонсований Росією телеміст з Україною під назвою “Треба поговорити”.

Читайте також: Український телеканал NewsOne відмовився від телемосту з Росією у зв’язку з «загрозою нападу на канал»

Такий телеміст Президент України назвав провокацією Кремля. Володимир Зеленський заявив, що якщо Путіну треба поговорити, то він пропонує Путіну провести переговори в Мінську за участі представників Франції, Німеччини, Великобританії і США, щоб поговорити про те, “чий Крим” і “про тих, кого нема на Донбасі.