Опозиція блокує трибуну ВР через розгляд питання про продаж землі – пряма трансляція (Відео)

ВР-прапор над куполомСкандуванням “Ганьба!” почався ранок у сесійні залі українського парламенту, де сьогодні мають розглядати питання запровадженян ринку землі в Україні.

На знак протесту опозиційні народні депутати ще до початку пленарного засідання заблокували трибуну Верховної ради.

Читайте також: «Ні розпродажу України»: аграрії перекрили автошляхи 13 областей України (Відео)

Пряму трансляцію з українського парламенту веде телеканал “Рада“.

Читайте також: Президент терміново звернувся до громадян України з приводу ринку землі: буде референдум (Відео)

Сайт Верховної ради України також опублікував порядок денний на сьогодні – зміни у земельне законодовство ВР запланувала вносити сьогодні на початку ранкового пленарного засідання.

Читайте також: Погляди українців і Зеленського на ринок землі в Україні кардинально розходяться — Центр Разумкова (Таблиця)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», запровадити ринок землі в Україні з наступного року хоче “Слуга народу” і Президент України.

Всі фракції Ради, крім “Голосу” і “Слуги народу” заявили, що за такий законопроєкт голосувати не будуть і наполягають на продовження мораторію на продаж ріллі в Україні. У  фракції “Слуга народу” також немає одностайної думки про це.

З 11 листопада в Україні тривають масові акції протесту пграріїв проти запровадженян ринку землі. Президент України зробив звернення до українців, запевнивши, що право купити землю сільськогосподарського призначення в Україні іноземці матимуть тільки після того, як таке право їм нададуть громадяни України в результаті референдуму.

Як у Верховна рада розглядатиме сьогодні питання ринку землі – дивіться у прямій трансляції RadaTVchannel