ОПОРА фіксує значні порушення на повторних виборах

Купував голоси на користь "регіонала" Фото: "Тиждень"
Купував голоси на користь “регіонала”
Фото: “Тиждень”

У 132 окрузі на Миколаївщині на дільниці в селі Куріпчине Арбузинського району намагалися потрапити сторонні люди, які приїхали на двох автобусах. На дільницю їх не пропустили спостерігачі і члени ДВК від опозиції.

«Члени ДВК встигли тільки записати номери автобусів (без літер) – № 0123 (у цього автобуса на боку зелена полоса) і № 5777 (автобус марки «Сканіа»). Вчора цих людей і ці автобуси бачили біля готелю у Первомайську, який належить депутату Миколаївської обласної ради Ігорю Сотському від Партії регіонів, у цьому ж готелі пасажири цих автобусів і ночували», – йдеться у повідомленні.

Спостерігачі ОПОРИ не виключають, що далі автобуси вірогідно направилися в села Семенівка та Остапівка.

У місті Обухів на Київщині у 94 окрузі затримано особу, яка підозрується у підкупі голосів виборців. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Затримання здійснила група прихильників кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового за участю самого кандидата. За словами Лозового, ця особа намагалась організувати підкуп голосів неподалік від однієї з дільничних виборчих комісій.

На підтвердження цього, Лозовий та його прихильники продемонстрували журналістам папери з переліком осіб, які зобов'язувались голосувати за іншого кандидата по цьому округу, самовисуванця Руслана Бадаєва.

Затриману особу доставлено до найближчого райвідділку міліції. У свою чергу сам затриманий запевнив, що він немає жодного стосунку до підкупу і проти нього було здійснено провокацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Гребінках Васильківського району затримали дві машини з пайками для підкупу виборців за провладного кандидата Руслана Бадаєва.

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА