Оператор “Першого каналу” Клян помер від серцевого нападу, це була спланована провокація – журналіст

11Оператор російського телеканалу Анатолій Клян не був убитий, на ньому не було жодної краплі крові. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказав журналіст Роман Реведжук, який знаходився в “ДНР”.

За його словами, це була провокація з боку “ДНР”, бойовики “підставили журналістів під кулі”.

“Заступник Пушіліна “Гюрза” спровокував цю ситуацію”, – сказав він.

За його словами, з військової частини не стріляли по автобусу, стріляли з іншого боку.

“Думаю, що це була диверсійна група “ДНР”, яка, щоб продемонструвати, що з- української військової частини стріляють по матерям і журналістам”, – сказав журналіст.

За його словами, в автобусі, який нібито обстріляли силовики, не було матерів, чиї діти були в цій військовій частині, це були жінки, які перебувають постійно в обласній адміністрації.

“Коли ми добиралися до військової частини, я розмовляв з журналістом цього оператора. І після того Клян випив таблетки. Коли я запитав у нього, чи є якісь проблеми, він мені сказав, що у нього дуже багато проблем, і є проблеми з серцем “, – сказав він.

На переконання журналіста, це було сплановано і оператор помер від серцевого нападу.

“Навіть коли виводили його з автобуса, він йшов своїми ногами. І коли він був би поранений, величезна ріка крові була б”, – сказав він.

Як повідомлялося раніше, оператор “Першого каналу” російського телебачення Анатолій Клян загинув у ніч на 30 червня біля  Донецька.