Джонні Депп виступив на підтримку Сенцова

270850Знаменитий американський актор Джонні Депп взяв участь у кампанії Voice Project на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який був незаконно засуджений у Росії на 20 років у колонії суворого режиму.

Інформація про проект розміщена на сайті Voice Project, повідомляє 112 канал.

“Свободу слова легко прийняти як належне, поки ми її не маємо. Ми висловлюємося за тих, хто позбавлений волі по всьому світу за інакомислення. Ми повинні стати на захист один одного, незалежно від відстані, незалежно від державних кордонів. Ви ніколи не знаєте, коли ви будете потребувати того ж у відповідь”, – йдеться на сайті правозахисників.

Читайте також: «Абсолютно цинічне рішення», — МЗС України про невидачу Росією Сенцова

Джонні Деппа сфотографували з табличкою, на якій вказано дату засудження Сенцова, місце його тримання і термін ув’язнення.

Нагадаємо, в серпні 2015 р. Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону (РФ) засудив Сенцова, затриманого в Криму в 2014 р. до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у створенні на території півострова терористичного співтовариства. У тій же справі Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі.