Компанія Ілона Маска зробила новий рекордний крок у забезпеченні землян швидкісним інтернетом (Відео)

ф1Забезпечити мешканців всієї планети Земля інтернетом у 40 разів швидшим, ніж тепер, компанія Ілона Маска SpaceX має намір до кінця наступного року, тому 11 листопада запустила на орбіту Землі ще одночасно 60 супутників.

Вага запущених супутників була рекордною для SpaceX – загалом вони важать 4 тонни.

На орбіту їх відправила багаторазова ракета SpaceX Falcon 9, яка успішно повернулась на Землю і приземлилась точно на місце посадки.

Читайте також: Історичний запуск найпотужнішої ракети світу, що не відбувся б без українського літака. Як запустили Falcon Heavy (Відео)

Загалом для втілення амбітної мети якісного інтернету у всіх куточках Землі компанії Ілона Маска необхідно запустити  12 тисяч супутників.

Читайте також: Маск запустив перші супутники, що дадуть швидкісний інтернет на всій планеті Земля (Відео)

Першу партію із двох супутників SpaceX успішно вивів на орбіту ще в лютому 2018 року. 60 супутників SpaceX також успішно відправив у космос в травні цього року. Чергова партія доставлена на орбіту 11 листопада також без проблем.

Більше подробиць - у відео ТСН та в повній версії прямої трансляції запуску Falcon 9 з рекордним вантажем 60-ти супутників вагою 4 тонни, яку вела компанія SpaceX.