Коломойський назвав ім’я міністра, якого вважає найуспішнішим в Україні: друга частина скандального інтерв’ю (Відео)

ф1Найуспішнішим міністром України за останні 5 років Ігор Коломойський вважає главу МВС України Арсена Авакова. А керувати найвищими державними органами України Ігор Коломойський довірив би чинному главі МВСУ Авакову, секретарю РНБО Турчинову та представникам менеджменту “Нафтогазу” на чолі з Коболєвим.

Про це український бізнесмен Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю “Bihus.info”.

На думку Коломойського, реформи саме в МВС були найуспішнішими і Арсен Аваков може й далі керувати МВС.

“Я вважаю, має залишитися. Він якийсь стабілізуючий фактор. У країні що не відбувалося – він як фундамент якийсь. От у мене таке враження”, – пояснив підприємець.

Коломойський не виключив, що Арсен Аваков може стати й Прем’єр-міністром, хоч не знає, чи той би погодився на таку пропозицію.

“За рівнем освіти і всього – я думаю, він підготовлений”, – сказав бізнесмен про Авакова.

“І Турчинов такий само, до речі”, – висловив свою думку про чинного секретаря РНБО України Ігор Коломойський.

Він також згадав про Коболєва, Вітренка та інших представників топ-менеджменту НАК “Нафтогаз України” як про “гарний резерв” для найвищих державних посад в Україні.

“Вони вже себе переросли, вони можуть іти нагору”, – заявив Коломойський.

Читайте також: Коломойський назвав умову, за якої закінчиться війна на Донбасі: те саме скандальне інтерв’ю, 1 частина (Відео)

Щодо Володимира Зеленського, то, зізнався Ігор Коломойський, чекає на момент інавгурації, щоб повернутись в Україну, однак заявляє, що від Зеленського йому “нічого не треба”.

Говорив Ігор Коломойський також і про те, що робитиме, коли телефонуватиме Володимиру Зеленському, а той не братиме слухавку, і про те, чому не вважає себе олігархом, і про те, в чому найбільша проблема України та про багато іншого.

Про все це і не тільки — у повній версії інтерв’ю Ігоря Коломойського BIHUS info “Коломойський (частина 2): лише Аваков молодець (велике інтерв’ю)”.