Поліція оприлюднила кадри спецоперації з моментом ліквідації “полтавського” терориста (Відео)

Роман Скрипник . Фото – Фейсбук Геращенка

Після 8-ми днів пошуків “полтавського” терориста Романа Скрипника в ході спецоперації з його затримання правоохопронці були змушені ліквідували підозрюваного.

Як повідомляє МВС України, Скрипника знайшли під Опішнею у закинутій промисловій будівлі. Коли поліцейські взялись його затримувати, підозрюваний вчинив, як 23 липня у Полтаві: взяв у заручники поліцейського і погрожував підірвати гранату.

Снайпер спецпідрозділу КОРД ліквідував зловмисника.

Поліцейський, який був у заручниках, розповів 5 каналу, що мав кілька митей, аби врятуватись від вибуху гранати.

“У мене було 2-3 секунди, щоб уникнути ураження осколками від вибуху гпранати. В ході затримання правоохоронці ушкоджень не отримали”, – сказав поліцейський.

Читайте також: Стали відомі вимоги “полтавського” терориста, який взяв у заручники полковника (Відео)

Глава МВС України опублікував кадри моменту ліквідації “полтавського” терориста в ході спецоперації. ДБР, відповідно до закону, тепер розслідує, чи правочинними булі дії поліції.

Читайте також: Поліція встановила особу “полтавського терориста” і назвала стратегію своїх дій (Фото)

Мешканці Опішні розповідають, що й не здогадувались, що поряд з ними переховується зловмисник, який 23 липня у Полтаві взяв у заручники правоохоронця, якого потім обміняв на очільника карного розшуку поліції Полтавщини, а далі втік від поліції, яка 1 серпня знайшла його під Опішнею.

Читайте також: Полтавського “терориста” шукають на площі 10 на 10 кілометрів: подробиці спецоперації (Відео)

Більше подробиць про спецоперацію правоохоронців із затримання Романа Скрипника та про місце, той переховувався, – у сюжетах 5 каналу.