Комбриг повідомив обставини загибелі бійця ЗСУ, при евакуації тіла якого бойовики “ДНР” вбили медика (Відео)

На передовій Донбасу під окупованою “ДНР” Горлівкою  на мінному полі підірвався і загинув командир взводу 35-ї бригади ЗСУ. Його тіло українська сторона досі не може забрати через дії бойовиків.

Про це повідомив командир 35-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Микола Палас.

Він повідомив, що 13 липня командир у складі групи виконував бойове завдання на передовій.

“За наказом командира батальйону група дорозвідувал підходи до наших позицій на предмет ймовірних підходів диверсійно-розвідувальних груп противника. Під час дорозвідки командир взводу потрапив на мінне поле на невідомий вибуховий пристрій. Після спрацювання пристрою отримав поранення, несумісні з життям”, – сказав комбриг ЗСУ.

Він повідомив, що через дії бойовиків тіло загиблого 13 липня командира взводу українська сторона досі не може отримати. По обіді 13 липня після надання бойовиками через СЦКК і ОБСЄ режиму тиші російські окупанти із засідки обстріляли групу українську групу, яка мала забрати тіло. При цьому загинув військовий медик, тіло якого бойовики також не дають наразі забрати.   

Читайте також: Тіло загиблого медика залишилось на місці обстрілу бойовиків – ЗМІ (Відео) 

Командир 35-ї бригади ЗСУ наголосив, що українська сторона робить все від неї залежне, аби отримати тіла загиблих на Донбасі від українських героїв і віддати їм належну військову шану.