Олланд готовий задіяти армію, аби захистити євреїв Франції від терористів

ОлландЄврейські школи і синагоги в разі загрози будуть під захистом армійських підрозділів.

Президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв захистити єврейські школи і синагоги в країні з допомогою армії. Про це повідомив глава французької єврейської громади Роджер Цукерман, повідомляє 112.ua.

“Він сказав нам, що всі школи, всі синагоги в разі необхідності будуть під пріоритетним захистом поліції, армії”, – заявив Цукерман.

Глава французької єврейської громади також повідомив, що Олланд обіцяв після закінчення недільного маршу в пам’ять про жертви терактів відвідати центральну синагогу Парижа.

Нагадаємо, 9 січня ще один терорист захопив заручників в єврейському магазині під Парижем і вимагав свободу братам Куаші. У результаті спецоперації злочинця було ліквідовано, четверо заручників загинули. На волі залишається передбачувана спільниця Хаят Бумедьєн. Напередодні французький спецназ оточив три села в 70 км на північний схід від Парижа у спробі знайти 24-річного Саїда Куаші та його 32-річного брата Шерифа.

У середу, 7 січня, троє озброєних людей напали на редакцію Charlie Hebdo у Парижі, внаслідок чого загинули 10 осіб. Причиною нападу стала публікація в тижневику карикатур на ісламські теми. Один із підозрюваних, 18-річний Хамід Мурад, сам здався в поліцію, але заявив, що невинний, а також надав своє алібі. За три доби у Франції жертвами стали 17 осіб: 10 співробітників журналу Charlie Hebdo, четверо заручників у кошерному магазині і троє поліцейських.