Поліція Тернополя затримала “кишенькарку”: кадри злочину, під час якого жертва нічого не відчула (Відео)

Затримана “кишенькарка”. Фото – Нацполіція

Поліція затримала у Тернополі підозрювану, яка з трьома спільниками прибула з Закарпаття і крала речі в перехожих “на ходу”.

Як повідомляє ГУ Нацполції у Тернопільській області, правоохоронцям вистачило менше доби, щоб затримати підозрювану, яка 13 січня в центрі Тернополя витягла цінні речі щонайменше у двох перехожих.

Поліція опублікувала оперативні кадри задокументованого злочину, під час якого жертва нічого не відчула. На зафіксованих камерами вуличного відеоспостереження кадрах видно, як підозрювана зі ще трьома спільниками йде вулицею Тернополя поряд із жінкою, витягує в неї з сумки гаманець і відразу ж передає вкрадене спільнику. Потерпіла жінка йде далі, не знаючи, що її щойно обікрали.

Як встановила поліція, підозрювана – 31-річна рецидивістка-кишенькарка з Берегового, яка раніше відбувала покарання за такі ж злочини. Правоохоронцям затримана зізналась, що приїхала до Тернополя на 1 день з метою вчинення крадіжок.

Тернопільська поліція щодо затриманої підозрюваної відкрила кримінальне провадження за статтею 185 ККУ і зараз встановлює спільників затриманої. Триває слідство.

Більше подробиць – у відео поліції Тернопільщини.