Олімпіада-2014. Біатлон. Спринт. Чоловіки: наші не розчарували, але й не вразили

У-А. Бьорндален: 40 років для біатлону – це розквіт

Можна сказати, очікувано виступили наші біатлоністи в першому виді олімпійських змагань – спринтерській гонці на 10 км.

Показані швидкість на дистанції та влучність у стрільбі не дали можливості найкращому з них – Андрію Дериземлі – піднятися вище 22-го підсумкового місця, хоча на відмітці 4.5 км він ішов третім.

Решта українців розташувалися ще нижче: Артем Прима – 32-й, Сергій Семенов  – 41-й, Сергій Седнєв – 43-й. А переможцем у спринті став 40-річний (!) норвежець Уле-Айнар Бьорндален. Трохи більше секунди поступився йому австрієць Домінік Ландертінгер, а третє місце посів чех  Ярослав Соукуп, який, на превелике розчарування публіки, менш ніж на секунду випередив росіянина Антона Шипуліна.