Як збірна України переграла Уельс за всіма показниками, але путівку до Катару не виграла (Графіка, Відео)

Капітан збірної України після фінального свистка матчу з Уельсом. Фото – Getty Images

Збірна України на Чемпіонат світу з футболу-2022 у Катар не їде.

5 червня у фіналі плей-офф відбору на Мундіаль збірна України забила єдиний гол у матчі. Цей автогол і зробив кінцевий рахунок матчу 0:1 на користь збірної Вельсу.

Автором автоголу на 34-і хвилині матчу став капітан і бомбардир збірної України Андрій Ярмоленко. Він невдало зрізав м’яч у ворота своєї збірної, рятуючи їх від удару нападника Уельсу.

Далі у грі був ще один момент із Ярмоленком в епіцентрі. Українського нападника збили у штрафній збірної Уельсу. Головний арбітр матчу пенальті так і не призначив, хоч епізод судді почали розглядати за допомогою системи VAR. Дивитись на власні очі спірний момент головний арбітр матчу не пішов, задовольнившись поясненнями асистента.

Збірна України впродовж матчу мала не одну можливість забити. Про це свідчать офіційна статистика УЄФА. У першому таймі збірна України завдала 9 ударів в бік воріт суперника, а збірна Уельсу вдвічі менше - 4.

Така ж ситуація була і в другому таймі. Врешті, перегравши збірну Уельсу за всіма показниками, збірна України так і не змогла забити у ворота суперника.

Так збірна України поступилася команді Уельсу з рахунком 0:1. Цей рахунок вчетверте поспіль залишив збірну України без Мундіалю. Збірна Уельсу гратиме на Чемпіонаті світу вперше за останні 64 роки. І вдруге в своїй історії.

Головний тренер збірної України Олександр Петраков після матчу заявив, що нікого з українських футболістів винуватити не варто. Просто футбольне щастя 5 червня було на стороні суперника - збірної Уельсу.

"Автогол Ярмоленка? Я можу тільки подякувати йому за все, що він зробив для збірної. У мене немає претензій до своїх гравців", - сказав Петраков.

Головний тренер підкреслив, що далі збірна України готуватиметься до свого наступного матчу у Лізі Націй.