Оленів, сніговиків, ведмедів для святкової ілюмінації виготовляли у Копичинській колонії (Фото)

PC290003-nНовий вид продукції – металеві каркаси новорічних фігур під світлодіодну ілюмінацію освоїло підприємство Копичинської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112).

Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомила старший інженер сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України в Тернопільській області Людмила Луковська.

Читайте також. Гусятинщина: у Копичинській колонії шукали кращого… у тенісі (Фото)

На замовлення приватної фірми, з якою вже роками налагоджена співпраця, у Копичинській колонії почали виготовляти металеві каркаси різних новорічних фігур (див. фото – прим.). Олені, сніговики, ведмеді з металевого дроту (Д-5 мм) виготовили заздалегідь і реалізовували у мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

- Наша продукція ні якістю, ні, тим паче, ціною не поступалася зарубіжним аналогам і мала високий попит, - каже пані Луковська.

Читайте також. Гусятинщина: дітям працівників Копичинецької колонії влаштували свято (Фото)

До новорічних свят незвична ілюмінація прикрасила не одне подвір`я, вулицю, площу, вітрини магазинів, кафе і ресторанів, центральні новорічні композиції міст, сіл і селищ. Ще до кінця зими металеві скульптури, прикрашені електричними вогниками, які створюють чарівну казкову магію будуть вабити до себе зацікавлені погляди дітей і дорослих.

Софія Левицька