Олександр Положинський заспівав для бійців — на Одещину повернулася легендарна бригада ім. Лицарів Зимового Походу (Фото)

Сюрпризом для бійців легендарної бригади імені Лицарів Зимового Походу повернення до місця постійної дислокації на Одещину стало привітання від фронтмена гурту «Тартак» Олександра Положинського.

Після офіційної частини зустрічі він заспівав для воїнів, які із задоволенням підхоплювали улюблені пісні, повідомляє АрміяІнфо.

Бійці виконували завдання в районі ООС з кінця серпня 2019-го.  

– На військовій мапі операції Об’єднаних сил немає жодного району, у якому не виконувала б завдання ваша бойова частина, – зазначив командувач військ ОК «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк. – За роки війни бригада пройшла нелегкий бойовий шлях, даючи гідну відсіч агресору. Яскравими сторінками в історію бригади вписані мужність і героїзм воїнів, які проявили незламний дух та жагу до перемоги під час виконання бойових завдань на Донецькому, Луганському та Маріупольському напрямках.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з фронту, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Частина — одна з найкращих у складі військ ОК «Південь». Зокрема, 126 її військовослужбовців нагороджені державними медалями та орденами. Але, на жаль, 71 із них – посмертно.

– Приємністю для нас всіх стало повернення в ППД і заселення в казарми поліпшеного типу. Враховуючи, що досі мені доводилось винаймати помешкання, це приємно вразило, – ділиться емоціями старший прапорщик Евгеній Доманський. – Тепер є трохи часу на відпочинок, адже ми перебували в районі ООС близько дев’яти місяців. Це вже моя четверта ротація…