Олег Винник та Ірина Федишин: експерти розкрили секрет їх популярності (Відео)

Фото з сайту "Телекритика"
Фото з сайту “Телекритика”

Співаки Олег Винник та Ірина Федишин нині лідирують серед українських артистів за кількістю гастролів, яких у них більше сотні на рік. А донедавна їх навіть не показували по телевізору та не крутили на радіо.

Так, у розкрутку простої лвівської дівчини Ірини Федишин її чоловік, котрий також є і продюсером Ірини, вклав 2 тисячі доларів. Більше того, сам по ночах розклеював афіші про виступи своєї дружини.

А от у черкаського співака Олега Винника, подейкують, продюсери вклали кругленьку суму – пів мільйона доларів. Вони мали намір зробити з Олега зірку на кшталт Хуліо Іглесіаса. Проте, артист пішов іншим шляхом.

І сьогодні на їхньому рахунку десятки мільйонів переглядів у мережі, а фанати супроводжують їх по всій Україні.

Як Ірині Федишин та Олегу Виннику вдалося підкорити серця мільйонів глядачів, пояснили експерти, серед яких психологи, стилісти та музичні профі.

Зокрема, на їхню думку, секрет популярності артистів полягає в першу чергу у тому, що обоє розпочинали гастролювати невеликими містечками, а до шанувальників зверталися простою та зрозумілою мовою, своїми піснями вони викликають зрозумілі кожному емоції, а сценічні образи співаків теж надзвичайно близькі глядачам.

Подробиці у сюжеті ТСН