Олег Винник мріє старіти в Україні (Фото)

Олег Винник у Тернополі позував фотографам із задоволенням
Олег Винник у Тернополі позував фотографам із задоволенням

Олег Винник – єдиний українець, який отримав головні ролі у європейських мюзиклах та визнання вибагливої публіки Німеччини, Швейцарії, Австрії – мріє зустріти старість на батьківщині. На прес-конференції у Тернополі сорокарічний співак, актор, композитор, автор пісень зізнався: 20 років живе в Берліні, та мріє про будиночок на березі озера десь в Україні.

А європеська публіка часто дарує йому м’які іграшки – переважно ведмедиків, зодягнених у сценічний одяг музиканта. Дарували також кошики з німецькими ласощами: ковбасами, сосисками, клецками. Олег жартував, що голодувати йому там не дають. З українських презентів згадував шарфик, який подарували в Миколаєві. Більшість подарунків Олег Винник зберігає, проте оскільки фанати дарують їх дуже багато, то, трапляється, віддає їх у дитячі будинки.

Що подарують Олегу Виннику у Тернополі, побачимо 19 листопада. На цю дату запланований концерт у “Березолі”. У концертний тур містами України Олег Винник вирушив у жовтні. Там, де концерти вже відбулись, майданчики зустрічали співака аншлагами. У Житомирі, Хмельницькому та Білій Церкві заплановані навіть повторні концерти туру.

До тернопільських журналістів Олег Винник прийшов зі своєю командою
До тернопільських журналістів Олег Винник прийшов зі своєю командою
Кореспондент "7 днів-Україна" Марія Ібрагімова та Олег Винник
Кореспондент “7 днів-Україна” Марія Ібрагімова та Олег Винник