Олег Барна закликав керівництво «Укрзалізниці» розвивати залізничні перевезення, щоб зберегти дороги

29.11.17Тепер, як ніколи, правлінню «Укрзалізниці» потрібно звернути увагу на розвиток залізничної мережі та збільшення вантажоперевезень залізницею, щоб зберегти дороги, котрі будуються в Україні.

Про це заявив народний депутат України Олег Барна в своєму виступі на засіданні уряду України. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман погодився з думкою депутата й запропонував профільному міністерству розробити стратегію розвитку української залізниці.

На тернопільщині в Борщівському районі, де побував народний депутат Олег Барна, він відвідав кар’єр вапнякового каменю в с. Пилипчому та підприємство з його обробки в с. Іване-Пустому.

Через визнання керівництвом «Укрзалізниці» залізничної вантажної станції в с. Іване-Пустому нерентабельною, туди перестали подавати вантажні вагони. В результаті підприємство зупинилося, 50 чоловік без роботи, а громади недоотримують до бюджету кошти. Олег Барна пообіцяв обговорити проблему з керівником української залізниці й посприяти вирішити це питання найближчим часом.