Окупований Донбас більше не підкоряється вказівкам Кремля – Стрєлков заговорив про бунт “ДНР” і “ЛНР”

Стрєлков в цивільному в півобертаПоставлені Кремлем на чолі самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” маріонетки, які досі виконували всі вказівки Москви, тепер просто ігнорують ці вказівки. На окупованому Донбасі триває тихий бунт проти Росії.

Про це написав на своїй сторінці у мережі колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков, підкресливши, що помічник президента РФ Владислав Сурков втратив вплив на самопроголошені псевдореспубліки.

За даними Стрєлкова, ще донедавна в “ДНР” Сурков був практично “всесильним”, та зараз ситуація кардинально змінилась.

“Вперше з осені 2014 року Сурков не може простим своїм рішенням “проштовхнути” свого кандидата – Пушиліна”, – пише Стрєлков.

Читайте також: За «усуненням» Захарченка стоїть Пушилін: СБУ опубліковала запис, як бойовики планували «переворот» у «ДНР» (Аудіо)

Ще гірша для Росії ситуація із впливом помічника президента РФ Суркова на так звану “ЛНР”.

“Його просто спокійно і тихо ігнорують. Взагалі ігнорують – не сварячись, не намагаючись протистояти медійно або апаратно… просто всіх його людців “зачистили”, а на “виклики на килим” не відповідають (і не приїжджають)”, – пише Сурков про ставлення до помічника Президента Росії в самопроголошеній “ЛНР”.

Як повідомляє Ігор Стрєлков, “у Суркова в кураторстві “ДНР” тепер є конкуренти”.

Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)

Стрєлков не пише, яких саме “конкурентів” за влив на окупований Донбас має на увазі, однак давно відомо, що у Кремлі за цей вплив борються ГРУ Генштабу ЗС РФ та ФСБ Росії. Кремлівський куратор окупованого Донбасу Владислав Сурков є представником групи ГРУ, яка й поставила керувати самопроголошеною “ДНР” недавно ліквідованого Олександра Захарченка. Так званий “глава ЛНР” Леонід Пасічник – ставленик групи ФСБ. Відтак боротьба ляльководів за влив на окупований Донбас у Кремлі триває. А поки це відбувається, маріонетки бунтують.

Читайте також: «Смішно слухати», — Стрєлков про «керівництво ДНР», яке ділило «владу» після смерті Захарченка

Раніше Стрєлков, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», так зване «керівництво ДНР», що відкрито в обхід Кремля намагалось поділити владу після ліквідації Захарченка, назвав “шахраями, які зарвались”.

ф2ф1