Окупований Алчевськ потопає у смітті: у місті повсюди бруд та антисанітарія (Фото)

бакАлчевськ на Луганщині потопає у смітті.

Місцеві комунальники своєї провини не визнають, і кажуть, що не мають достатньої кількості  паливно-мастильних матеріалів. Крім того, населення «ЛНР» погано оплачує за ЖКГ, в тому числі і за вивіз сміття, повідомляє “Діалог.UA”.

Така проблема з купами сміття спостерігається по всьому окупованому Алчевську. Більше того, у деяких районах міста вже навіть виросли сміттєві кочугури.

Місцеві мешканці шоковані таким станом речей, адже у дворах зараз жахлива антисанітарія, а саме сміття в буквальному сенсі літає вулицями.

Ситуацію ускладнюють ще й  бомжі, котрі постійно риються у сміттєвих контейнерах у пошуках їжі, і викидають з баків непотріб просто на землю.

“По всьому двору сміття, доводиться переступати через купи, вікно і балкони на провітрювання відкрити неможливо, сморід і дрібні шматки відразу летять у вікно, якщо вітер”, “В Алчевську сміттєвий апокаліпсис, але у нашої “влади” знову винні бідні люди”, “Ми скоро потонемо в смітті, бомжів розвелося, як мух”, “у нас в домоуправлінні так взагалі сказали, що поки по всьому будинку не погасять борг по ЖКГ, сміття не вивезуть, так що нюхаємо сморід і чекаємо біди”, – пишуть в соцмережах алчевці.

алчевськ