Окупаційна влада Криму порушила кримінальну справу стосовно жителя Севастополя за ухилення від призову на службу в російській армії

фото:sevastopol.sledcom.ru
фото: sevastopol.sledcom.ru

23-річний хлопець отримав повістку, але до військового комісаріату не з’явився, внаслідок чого проти нього відкрили кримінальну справу, пише  sevastopol.sledcom.ru.

Як повідомляє прес-служба Слідчого комітету РФ у місті Севастополь, 23-річний житель Нахімовського району особисто отримав повістку про необхідність з’явитися до військового комісаріату для проходження заходів, пов’язаних з призовом на службу.

— Однак, не маючи на те поважних причин, встановлених федеральним законом «Про військовий обов’язок і військову службу», у зазначений час він не з’явився, — відзначили у прес-службі СК.

Стосовно молодика порушено справу за статтею ч. 1 ст. 328 КК РФ “Ухилення від проходження військової та альтернативної цивільної служби”.

Відзначається, що слідство зібрало достатню доказову базу, у зв’язку з чим кримінальну справу з обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті.

Раніше повідомлялося, що кількість незаконно призваних у збройні сили Росії кримчан навесні 2018 року досягла рекордної позначки — 2800 чоловік. 

Як повідомляється у доповіді Управління Верховного комісара ООН, РФ як держава-окупант, зобов’язана дотримуватися міжнародного гуманітарного права, яке забороняє примушувати жителів Криму служити в її збройних або допоміжних силах. Забороняється також чинити тиск і вести пропаганду добровільного вступу до армії.