Окупаційна влада “ДНР” пішла на очікуваний крок перед фейковими “виборами” (Фото)

ф4У боротьбі за владу, якої насправді не мають, бо всім на окупованому Донбасі керує Кремль, бойовики використовують будь-які засоби.

Ставленик Кремля Денис Пушилін на фейкових виборах, призначених Москвою на окупованому Донбасі на 11 листопада цього року, вдався до прямого підкупу, щоб тільки задобрити мешканців окупованих територій перед “виборами”. За вказівкою Пушиліна, який зараз за призначенням Кремля є “виконувачем обов’язків глави ДНР”,  на окупованих “ДНР” територіях було втричі знижено акциз на ввезення пального з Росії, щоб пальне подешевшало і на заправках самопроголошеної “ДНР”.

Читайте також: «Це залежить лише від одного фактора», — Гіркін сказав, хто далі керуватиме самопроголошеною «ДНР»

Те, що зі сторони Пушиліна це підкуп, сепаратисти не приховували.

Так, екс-бойовик "ДНР" і сепаратистський блогер Вадим Довгалюк-Касимов прямо написав про це в мережі.

ф1

Мешканці ж окупованих "ДНР" територій помітили зниження в ціні на бензин і виклали фото в мережі.

ф2ф3ф4ф5

Сепаратистький блогер Вадим Довгалюк-Касимов визнав у мережі, що подешевшання бензину в Росії та на окупованому Донбасі - це результат домовленостей.

ф6

Читайте також: Радбез ООН закликав Росію скасувати так звані вибори на окупованому Донбасі (Відео)

Марні намагання окупаційної влади сподобатись перед так званими "виборами" - крок очікуваний. Насправді ж від цих "виборів" під дулами автоматів нічого не залежить: російські окупанти "намалюють" такий результат, який потрібний Кремлю.

Читайте також: Меркель у Києві: «вибори» на окупованому Донбасі суперечать мінському процесу. Повна версія брифінгу (Відео)

Скасувати так звані "вибори" на окупованому Донбасі Росію закликав і Радбез ООН, і країни Європи, і Україна.

Москва традиційно не реагує, прагнучи через незаконні "вибори" начебто "узаконити" Пушиліна і Песічника як так званих глав самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Україна і цивілізований світ заявили, що результати фейкових виборів на окупованому Донбасі 11 листопада не визнають.