Окупаційна влада “ДНР” отримала грандіозний прибуток від відімкнення українського мобільного оператора

водафон-феніксБойовики “ДНР”, відімкнувши Vodafone і запровадивши на окупованих “ДНР” територіях монополію свого мобільного оператора, отримали від цього щонайменше 1 мільйон доларів США.

Про це йдеться в аналітичній доповіді громадської організації “Донецький інститут інформації”, презентованій в Києві в кінці березня цього року.

“Прямий дохід угруповання бойовиків “Донецька народна республіка” від відключення українського мобільного зв’язку становить 42-60 мільйонів російських рублів (від 750 тис. до 1 млн. доларів) від продажу 500 тисяч карток (“стартових пакетів”) протягом січня-лютого 2018 року”, – йдеться в доповіді.

Читайте також: Бойовики «ДНР» запустили майже 130 веж українського мобільного оператора, «віджатих» при окупації (Відео)

Там зазначають, що “це лише мінімальні суми, які “ДНР” могла отримати від продажу додаткових 500 тисяч карток власного мобільного оператору внаслідок підвищення попиту на них та встановлення монополії на зв’язок. Надходження від подальшої абонентської плати та плати за послуги будуть значно вищими”.

Читайте також: Сума фантастична: стало відомо, на скільки бойовики «ДНР» збагатились, відімкнувши український Vodafone

Нагадаємо, що 11 сісня на окупованому Донбасі зник зв’язок Vodafone. 19 січня на окупвоаних “ЛНР” територіях йог овідновили, натомість на територіях, підконтрольних “ДНР”, тамтешня окупаційна влада взялась просувати свого мобільного оператора, який створила на базі “віджатого” обладнання “Київстару”.

Читайте також: Як бойовики розграбовували обладнання українських мобільних операторів від початку окупації Донбасу

“Фенікс” бойовиків працює вкрай погано, чому постійно обуруються тамтешні мешканці.

Мешканці окупвоаних "ДНР" територій і далі шукають місця, де випадкого пробивається сигнал українського мобільного оператора і приходять зателефонувати в ці місця спеціально.

Читайте також: «Уже нема ніякого терпіння», — мешканці окупованих територій не добирають слів на адресу керівництва «ДНР»

Зазначимо також, що раніше були наведені дані про те, що на 19 лютого цього року лише від продажу стартових пакетів так званого «Фенікса» окупанти вже отримали мінімум 120 мільйонів російських рублів.