Бойовики знайшли спосіб збагачуватись на землі, яку покинули на окупованому Донбасі ті, хто виїхав

Окупанти Донбасу часто хизуються такими знімками
Окупанти Донбасу часто хизуються такими знімками

На землі, яку покинули на окупованому Донбасі ті, хто виїхав на підконтрольні Україні території, бойовики організували незаконний бізнес – взялись вирощувати плантації нарковмісних рослин.

Для цього бойовики використовують ділянки навіть в містах, повідомляє “Інформаційний спротив“.

Масштаби бізнесу з вирощування коноплі і наркозалежності серед бойовиків набули такого масштабу в “армії ДНР”, що так зване керівництво самопроголошеної “ДНР” уже не знає, що з цим робити, хоч добре знає, які саме підрозділи “армії ДНР” і в яких місцях це вирощують, пише “ІС”.

Читайте також: У повний зріст на плантації коноплі — мрії бойовиків на Донбасі збулись (Фото)

“Представники горлівського підрозділу т.зв. “МВД ДНР” всерйоз стурбовані бізнесом “військовослужбовців” “3-ої омсбр”. Останні, користуючись тим, що в деяких районах Горлівки основна частина населення виїхала, організували масовий процес вирощування конопель на організованих “плантаціях” (основні “плантації” – в північній і північно-східній частині міста)”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє "Інформаційний спротив", такий бізнес бойовики проводять під патронатом своїх кромандирів.

"В якості робочих рук в  "аграрне виробництво" залучені місцеві бомжі та інші асоціальні особи, а до кришування бізнесу, на думку "міліції", причетні ряд командирів підрозділів "3-ї омсбр" російсько-терористичних військ".

Читайте також: Стало відомо, що насправді так вабить проросійських бойовиків на Донбасі (Фото)

Нагадаємо, що на початку збройного конфлікту на Донбасу окупантів тішили дикі посіви маку та конопель. Тепер бойовики їх вирощують. Воювати за "рускій мір" на Донбасі пішов непотріб — пияки і наркомани. Відтоді нічого не змінилось, окрім того, що так звані "армії" бойовиків у цілому перетворились на непотріб - бойовиків і наркоманів.