Окупанти обстріляли цивільних із протитанкового ракетного комплексу (Фото)

З передмістя Горлівки 24 травня о 18.15 із шахти -6,7 окупанти обстріляли цивільних жителів. Цей обстріл — черговий злочин проти мирних мешканців, повідомили в прес службі ООС у Фейсбуці.

Нехтуючи вимогами Міжнародного гуманітарного права, проросійські найманці відверто обстрілюють цивільні інфраструктури населених пунктів, розташованих вздовж лінії зіткнення на підконтрольній Україні території.

Окупанти застосували протитанковий ракетний комплекс. У районі згаданих обстрілів з середини травня діють гарантії безпеки на проведення ремонтно-відновлювальних робіт по обидві сторони від лінії розмежування.

Як зазначають у прес службі ООС, такі дії окупантів провокують підрозділи ЗСУ відкрити вогонь у відповідь, щоб потім звинувачувати у порушенні режиму припинення вогню саме в районі, де діють дзеркальні гарантії на безпечне проведення робіт.

Внаслідок обстрілу, одна з ракет влучила у гаражний кооператив «Північний», друга – в житловий будинок, що в населеному пункті Північне. На щастя, внаслідок обстрілу ніхто з мешканців не постраждав, однак домогосподарства зазнали серйозних пошкоджень.

Маркування на залишках ракет вказує, що ці боєприпаси російського виробництва та підтверджує участь РФ у розв'язуванні агресії та злочини проти людяності в Україні.

Українська сторона СЦКК оперативно верифікувала обстріл та за допомогою встановленого координаційного механізму поінформувала СММ ОБСЄ.