Окупанти намагаються захопити Луганщину – ЗСУ розбили підрозділ армії РФ (Мапа, Відео)

Фото – Генштаб ЗСУ

Російські окупанти продовжують безперспективні спроби штурмових дій, але українські військові дають відсіч ворогу.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, війська РФ намагались вести штурмові і наступальні дії на окремих ділянках фронту на Харківському і Слов’янському напрямках, але жодних успіхів не досяг. У битві за Донбас російські окупанти четвертий місяць все ще намагаються досягти свого головного успіху – захопити Луганщину.

"Противник намагається подолати спротив наших військ та встановити повний контроль над Луганською областю", - повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Армія Росії досі не захопила Луганську область в її адміністративних межах (Відео)

На півдні України, за даними українського військового командування, ЗСУ розбили диверсійно-розвідувальну групу, яка намагалась зайти в тил українських військ.

"На Південнобузькому напрямку противник зосередив зусилля недопущенні просування підрозділів Сил оборони України. Вів обстріли із мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Лимани, Посад-Покровське, Прибузьке, Мирне, Котляреве та Благодатне. В районі Добрянки наші воїни майже повністю знищили диверсійно-розвідувальну групу противника та успішно відбили ворожий штурм ворога, що послідував за цим", - заявили в Генштабі ЗСУ.

Читайте також: За добу ЗСУ знищили на півдні України 4 склади армії РФ і не тільки (Відео)

"У районі Добрянки диверсійно-розвідувальна група до 10 осіб ранком (6 липня - ред.) здійснила спробу проходу в тил наших підрозділів. Втративши 5 рашистів вбитими і 1 пораненим, відійшла назад. А в другій половині дня противник силами до стрілецького взводу здійснив спробу штурмових дій в напрямку Миролюбівки поблизу тієї самої Добрянки. Успіху не мав, відступив", - такі подробиці повідомило ОК ЗСУ "Південь".

Карта - Ukraine War Map