Окупанти готували штурм бази у Сімферополі. Їм протистояли беззбройні українські вояки (Відео)

Вихід з озера Донузлав
Вихід з озера Донузлав

До штурму бази зберігання пального у Сімферопольській військовій частині готувались сьогодні до обіду українські армійці. Частину оточили так звані "самооборонівці Криму" зі зброєю.

Читайте також. Командування України і Росії домовилося про перемир’я та розблокування українських в/ч у Криму

Тим часом, російські військові затопили ще один корабель у бухті Донузлав. Про це «5 каналу» станом на 12 годину розповів керівник регіонального медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

Владислав Селезньов, керівник регіонального медіацентру Міноборони: "Представники "сил самооборони Криму" вимагають від українських військовослужбовців, аби вони пустили представників "самооборони" на територію частини. Саме там зберігається пальне, в тому числі і пальне НЗ. В даний момент українські військовослужбовці готові до штурму, але вони на території частини перебувають без зброї. Ця частина знаходиться в місті Сімферополі в районі залізничного вокзалу. В небі над Кримом барражують "крокодили" – це вертольоти вогневої підтримки Мі-24. Ці вертольоти бачили в небі над Євпаторією та Новофедорівкою. Тільки-що росіяни затопили черговий корабель на виході із бухти Донузлав. Тобто, вже чотири кораблі перегороджують вихід українських військових кораблів з бухти Донузлав".