Окупанти Донбасу розганяють мережею нову цинічну брехню про “звірства” українських військових

Комбат батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко ("Філін"). Фото - УП
Комбат батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко (“Філін”). Фото – УП

Бойовки “ДНР” панічно бояться 46-го батальйону спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” і їм ввижається “наступ” цього підрозділу. Командир українського батальйону відверто висміює бойовиків за їх брехню.

Розганяти мережею скандальну заяву бойовики “ДНР” почали після того, як в ніч на 21 травня у передмісті окупованої Горлівки троє їх бойовиків були взяті в полон, а один ліквідований.

Читайте також: Українські розвідники на Донбасі провели успішну операцію: взяли трофеї і полонених (Фото)

Про спецоперацію розвідгрупи українських військових 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” під Гольмівським повідомив комбат ЗСУ В’ячеслав Власенко “(Філін”), виклавши фото трьох полонених. Проінформував про це комбат невдовзі після повідомлення штабу ООС про цю оперцію.

У відповідь окупанти, щоб прикрити перед кремлівськими кураторами свою поразку, почали заявляти, що під селищем Гольмівським українські військові начебто пішли в наступ і зазнали втрат, хоч у повідомленні командира українських військових чітко заявлено, що в ході цієї операції серед бійців 46-батальйону ЗСУ втрат нема. Більше того, окупанти цинічно і брехливо заявляють, що полонених бойовиків українські військові, мовляв, катують, а особливо старається комбат “Філін”.

Комбат 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна”, глузуючи з окупантів, виклав повідомлення бойовиків на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Знищений ворог виявився громадянином РФ: комбат спецбатальйону ЗСУ розповів подробиці взяття в полон бойовиків (Фото)

У коментрях користувачі зазначають, що такі заяви бойовиків – це однозначно ознака того, що комбата і його 46-й батальон ЗСУ бойовики бояться панічно.

“Якщо ворог ненавидить, значить гарно попрацювали. Ненависть ворога – найкраща похвала”, – пише про добру роботу українських військових користувач Людмила Старостенко

Окупантам же Донбасу користувач Василь Чабанов радить тікати якнайшвидше і якнайдалі з українського Донбасу: “Крейдою натри медалі і тікай, тікай, тікай…”.