Окупанти Донбасу придумали нову брехню про “звірства ЗСУ” (Документ)

ф2Бойовики на Донбасі придумали новий фейк про те, що українські військові начебто знущаютсья з мирних мешканців і кляузу вирішили відправити в ОБСЄ. Українська сторона СЦКК заявляє, що все викладене бойовиками – чистої води неправда.

У мережі опублікований лист окупантів, написаний начебто від імені мешканців селища Гладосове на Донеччині про те, що в ніч на 22 листопада українські військові начебто зайняли їх селище в “сірій зоні” і “багато кого арештували”.

Читайте також: Бійці ЗСУ провели «масивну військову операцію» і відібрали у ворога кілька стратегічних висот на Донбасі

Відтак мешканці селища начебто прагнуть, щоб їх населений пункт віддали бойовикам “ДНР”.

ф1

Українська сторона СЦКК заявила через прес-центр штабу АТО, що селища Гладосового українські військові не займали. І всі ці описані “каральні” операції – вигадка окупантів.

Читайте також: Підрозділи ЗСУ покращили тактичне положення на Луганському фронті — штаб АТО

“Українська сторона СЦКК заявляє, що такі повідомлення не відповідають дійсності. Підрозділи ЗСУ протягом останніх днів не здійснювала просування вперед. Сили АТО суворо дотримуються Мінських домовленостей, відповідно до положень яких можуть зміцнювати або переобладнувати свої позиції, передислоковуватися в межах територій, визначених цими домовленостями.
Подібні провокаційні інформаційні повідомлення спрямовані на дискредитацію України та її ЗСУ в очах світового співтовариства. Тим більше, що цього тижня у Донецькій і Луганській областях з робочим візитом перебуває перший заступник СММ ОБСЄ Олександр Хуг”, – повідомляє українська сторона СЦКК