Окупанти Донбасу підняли ціни на проїзд (Фото)

добро пожаловать в адНа окупованій “ДНР” частині Донбасу з 14 березня зросли ціни на проїзд в автобусах.

Як пишуть у мережі тамтешні мешканці, від учора проїзд з окупованого Донецька до окупованої Макіївки подорожчав на 3 рублі. Окупанти запровадили так званий станційний збір.

На підтвердження цього у мережу користувачі виклали фото автобусних квитків. Примітно, що на білетах частина інформації – українською мовою – бойовики досі не спромоглись навіть такі елементарні зміни зробити і понад три роки паразитують на тому, що змогли “віджати” при окупації Донбасу.

Читайте також: У Донецьку сталась ДТП за участю автобуса, що вчергове довела безпорадність окупантів (Фото)

Мешканці окупованого Донбасу обурені, що проїзд тепер став дорожчим. При цьому жодної “офіційної” інформації про це від окупаційної влади “ДНР” нема.

Читайте також: Мешканці звільнених сіл Донбасу везуть у «ДНР» харчі, безкоштовно надані Україною — Власенко

Тижнем раніше окупанти на зборах з перевізниками визнали, що ситуація з автобусними перевезеннями на окупованих “ДНР” територіях значно погіршилась. Перевізники стверджували, що тарифи треба піднімати, бо нинішні збиткові.

Читайте також: Мешканці окупованих Росією територій України переказують гроші на потреби української армії

Очевидно, не дочекавшись рішень так званого “міністерства транспорту ДНР” перевізники підняли тариф самостійно, або ж окупанти, давши на це добро, “забули” повідомити мешканців окупованих “ДНР” територій про запровадження так званого станційного збору.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

ф1ф2ф3