Окупанти Донбасу бояться, що впаде ще один міст – вживають заходів

міст ЛНР завалився нові від бойовиків машина в провалліПісля падіння моста 21 травня на окупованій “ЛНР” території, бойовики панічно бояться, що впасти може ще не один міст і вони втратять зв’язок із підконтрольними їм територіями і доступ до складів з озброєєням і боєприпасами.

Відтак окупанти почали вживати заходів, зокрема, в самопроголошеній “ЛНР” мости почали охороняти бойовики, а в самопроголошеній “ДНР” обслідують стан шляхопроводів.

Читайте також: Завалений міст в терористичній «ЛНР»: випливають причини

“Після вибуху моста в ЛНР почали приглядати озброєні люди за ще цілими мостами, наприклад, в Краснодоні біля Самсонівки і Юності”, – написав користувач мережі ЛНР (Колывано-Бджолария).

Читайте також: Постраждалі були: в «ЛНР» оприлюднили нові дані про обвал мосту (Фото)

Натомість у терористичній “ДНР” у версію бойовиків “ЛНР” про підрив мосту на трасі Н-21 21 травня українськими диверсантами вірять, схоже мало. Бойовики “ДНР” взялись обслідувати технічний стан шляхопроводів.

Читайте також: Український військовий експерт впевнений, що обвал мосту в «ЛНР» — справа рук українських патріотів

Так, за повідомленням так званого “МЧС ДНР”, увесь день 22 травня обслідували опори мосту через Кальміус в окупованому Донецьку. Для цього рятувальники надавали човни.

Читайте також: Військовий журналіст полковник Волошин пояснив, чому міст в «ЛНР» підривала не українська ДРГ

ф1